Neler Yapıyoruz

Hizmet Alanlarımız

Nakliye Otomasyonu

Nakliye Otomasyonu

Karayolu nakliyesi için hazırlanmış olan nakliye yazılımımız sadece yurt içi nakliyesi değil uluslararası nakliye hizmeti veren şirketler içinde uygundur.

İşitme Merkezi Programı

İşitme Merkezi Programı

İşitme Merkezi Programı ihtiyacınız olan tüm modülleri bir arada tutarak kurumunuzun yönetimini kolaylaştırmanın yanında kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır.

Bakımevi Programı

Bakımevi Programı

Sürekli yenilenen programımız günün teknolojik yeniliklerini ve kurumların ihtiyaçlarını göz önüne alarak sürekli güncel kalmaktadır.

Anaokulu-Kolej Programı

Anaokulu-Kolej Programı

Anaokulu Programında sezon gruplama mantığı olduğu için geçmiş senelere geri dönüş yapıp kayıtlar üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Randevu Programı

Randevu Programı

Randevulu çalışan her sektör için randevu programımız vazgeçilmez ürünlerden birisidir. Müşterilere randevu vermede Randevu Sistemi şu özellikleri ile öne çıkmaktadır

Huzurevi Programı

Huzurevi Programı

Yardımcı bir çok modülün sunulduğu programımızda her modül birbiriyle entegre çalışmaktadır. Bu sayede tekrar tekrar veri girmekten kurtulup zamandan büyük tasarruf edersiniz.

Üye Takip Programı

Üye Takip Programı

Entegre çalışan onlarca modülü sayesinde kurumunuzun sağlıklı bir şekilde idaresine yardımcı olmaktadır.

Dernek Programı

Dernek Programı

Dernek progrmaında bulunan bu modül ile kişi ve kurumlara ait resim ve diğer dosya formatlarını kayıtlara ekleyebilmektesiniz.

Konteyner Nakliye

Konteyner Nakliye

Konteyner Programın sayesinde konteyner takibi ve bunların sevkiyatlarını çok kolay ve kısa bir sürede yapabilirsiniz. Nakliye girişi konteyner için özel olarak tasarlanmıştır.